Всі новини

 • ПАСІЧНИКАМ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ!

  29 Лис. 2022

  ГО «СПІЛКА ПАСІЧНИКІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» – в  рамках проекту «ДОПОМОГА ВІДНОВЛЕННЯ»  — допомагає зафіксувати та оцінити збитки та майнові втрати для фізичних та юридичних осіб, а також консультує з питань підготовки та подання документів для відшкодування. Запис на консультації до експертів за тел. 099 507 67 09

  читати далі...
 • Допомога відновлення

  04 Лис. 2022

  В рамках проекту «Допомога відновлення» Харківська обласна спілка пасічників — збирає інформацію про постраждалих та зруйновані або пошкоджені пасічні господарства.  Ми допоможемо оформити документи для відшкодування та оцінки збитків. Просимо перейти за посиланням та замовнити форму:

  читати далі...
 • Запрошуємо на свято меду!

  08 Сер. 2019 читати далі...
 • Виставка-ярмарок «Бджільництво Слобожанщини 2018»

  08 Лют. 2018

  Запрошуємо на традиційну зимову виставку-ярмарок «Бджільництво Слобожанщини — 2018», що відбудеться 17 — 18 лютого 2018 року у приміщенні ФСК «Локомотив» ім. Г.Кірпи у м. Харків, вул. Велика Панасівська, 90/1. Цього року у розширеному форматі: ціле ігрове поле ФСК «Локомотив» приймає учасників та гостей. Як завжди, на ярмарку будуть представлені провідні вітчизняні та іноземні виробники пасічного »

  читати далі...
 • XV всеукраїнський «Бджолярський круг»

  20 Жов. 2017

  7-8 жовтня 2017р., на базі відпочинку ім. Соіча в смт. Старий Салтів, Харківської області, традиційно відбувся ХV всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ».  

  читати далі...
 • Уважаемые пчеловоды! Поздравляем Вас с праздником! Медовым спасом!

  19 Сер. 2017

  И счастье, и успех пусть к Вам придёт! Зарплата будет прибыльной, приличной. Судьба пусть будет сладкая, как мёд. И жизнь пусть сложиться у Вас отлично! Мы с праздником великим, поздравить Вас хотим! Для пасечников счастье, когда их труд ценим. С праздником!!!!

  читати далі...
 • ХV всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ»

  31 Лип. 2017

  7-8 жовтня 2017р., на базі відпочинку ім. Соіча в смт. Старий Салтів, Харківської області, традиційно відбудиться вже ХV всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ». Окрім святкування «медових обжинок” передбаченні виставка обладнання і стендів, тематичні семінари: «Обладнання», «Технології пасічникування», «Хвороби бджіл», «Продукти бджільництва та медоваріння», «Апітерапія» з лекціями і виступами провідних вчених, пасічників, бджолиних ветеринарів, апітерапевтів, юристів, провідників громадських організацій, членів »

  читати далі...
 • Громадська Організація «Спілка Пасічників Харківської Області» висловлює подяку Федору Микитовичу Дейнеці, за активну участь в організації та проведенні Ярмарку «Свято Першого меду» в м. Харків 14-16 липня 2017 року.

  28 Лип. 2017 читати далі...
 • 14-16 липня 2017 року в м. Харків відбулася Виставка-Ярмарок «Свято першого меду».

  28 Лип. 2017

  Організатори ярмаку ГО «Спілка Пасічників Харківської Області», Громадська організація «Слобожанський Пасічник», за підтримкою Харківської міської адміністрації. Урочисте відкриття свята меду відбулося 14 липня о 9.00. У церемонії відкриття брали участь заступник голови адміністрації району з організаційних питань Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради Лещенко Світлана Миколаївна, заступник голови ГО «Спілки Пасічників Харківської Області» Дейнека Федір »

  читати далі...
 • Харківські учасники виставки “Агро-2017” отримали нагороди Мінагрополітики

  22 Чер. 2017

  16 червня, у Департаменті АПР пройшло нагородження учасників ХХІХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017». Директор Департаменту АПР Олександр Нездюр вручив харківським підприємствам, які брали участь у “Агро-2017”, золоті медалі виставки та дипломи Міністерства аграрної політики та продовольства України. Довідка. На ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017», що проходила 7-10 червня у Києві, Харківщину представляли понад 70 підприємств харчової та »

  читати далі...
 • Свято першого меду 14-16 липня!

  08 Чер. 2017

  14-16 липня в м. Харків відбудиться традиційна Виставка-Ярмарок «Свято першого меду». На ярмарку будуть представлені меди 2017р., продукти бджільництва та питні меди від відомих виробників.   Організатори ярмарку: Громадська Організація «Спілка Пасічників Харківської Області», Громадська Організація «Пасічник Слобожанщини» за підтримкою Харківської міської адміністрації. Адреса проведення: м. Харків, площа Захисників України, 2, ТЦ «ЕПОС» р-н Кінного ринку. »

  читати далі...
 • Громадська організація «Спілка Пасічників Харківської Області» проводить семінари, курси для бджолярів-початківців, а також для підвищення кваліфікації бджолярів з досвідом.

  01 Чер. 2017

  Наші курси бджільництва  допоможуть розібратися у всіх тонкощах розведення бджіл, як на присадибній ділянці, так і на промислової пасіці. Основне завдання курсів бджільництва — дати пасічнику необхідні знання та навички з оволодіння сучасними прийомами розведення і утримання бджолиних сімей, допомогти освоїти технології виробництва продуктів бджільництва. Викладачі курсів — висококваліфіковані фахівці з України, ветеринари, матководи.   »

  читати далі...
 • Порядок видачі санітарного паспарта на пасіку, та його вартість.

  07 Кві. 2017

  Для інформації, прошу всіх уважно ознайомитись. Порядок видачі санітарного паспарта на пасіку за наказом від 13,04,2009 №85, http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE16535.html  Лабараторні аналізи  наказ №18 від 26,01,2016 «Міністерство аграрноі політики та продовольства краіни»   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0243-16 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0244-16/paran4#n4 (част.III, п.1.11 вартість 1 бджолосім’і(проба) — 29,73 грн., )  

  читати далі...
 • Международный Пчеловодческий Конгресс Апимондия, который пройдет в Стамбуле, Турция с 29 сентября — 4 октября 2017.

  06 Кві. 2017

  Уважаемые коллеги,   От имени Ассоциации Пчеловодов Турции (АПТ), мы искренне рады пригласить Вас на Международный Пчеловодческий Конгресс Апимондия, который пройдет в Стамбуле, Турция в период с 29 сентября — 4 октября 2017.   Прежде всего, мы хотели бы вспомнить нашего любимого президента, Mr. Bahri Yilmaz, основателя и президента АПТ,  который скончался 16 апреля из-за »

  читати далі...
 • Интересные факты о пчелах!

  29 Бер. 2017

  Как узнать медоносную пчелу В обширном семействе пчелиных наиболее знаменита медоносная пчела (Apis mellifera). С незапамятных времен человек использует ее для получения меда. Рабочих особей пчелы легко узнать благодаря собирательному аппарату на задней лапке, где скапливается собранная пыльца, образуя обножку. Европейская пчела была завезена в Америку первыми колонистами для получения меда и опыления полей. Многие »

  читати далі...
 • 29-30 квітня 2017 р. на горі Пивисі у Градіжську, Полтавської області (табір Чайка) відбудеться традиційне відкриття пасічного сезону в Україні.

  29 Бер. 2017

  В програмі проведення провідними пасічниками та вченими країни майстер-класів: «Все про прополіс»; «Рентабельна пасіка»; презентація нових книг, ознайомлення з новинками та обмін досвідом; • проведення відкритого засідання Ради Бджолярського Кругу та інформація про діяльність СПУ та Гільдії медоварів України. Всеукраїнська виставка-ярмарок обладнання, вощини та продукції за участі провідних підприємств та господарств України (і не тільки).  »

  читати далі...
 • Майстер клас з виведення маток породи Карніка, м. Первомайськ.

  07 Бер. 2017

  24 червня 2017р.  Спілка пасічників Первомайського району організовує майстер клас з виведення маток породи Карніка. Проводитиме майстер клас Чуріков Дмитро Олексійович. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь. Організаційний внесок 100 грн. З питань участі звертатись за тел. 099-488-16-04 Бондзік Петро Миколайович.

  читати далі...
 • 25 лютого в м. Харків відбувся Ярмарок-Виставка «Бджільництво Слобожанщини-2017»

  01 Бер. 2017

  На виставці по бджільництву в палаці спорту «Локомотив» ім. Кірпи були присутні великі підприємства з виробництва бджільницького інвентарю та обладнання – «АВВ-100», ПП «Меліса 93», НТЦ «Чарунка», кооператив «Павік». Виробники вощини ФОП Солдатов Д.К., «Київоблбджолопром» м.Боярка, ТОВ «Нова вощина» м. Гадяч та багато інших. Також були представлені наступні товарні групи: • Устаткування, експонати, товари, інструмент, »

  читати далі...
 • Приймаємо замовлення на цукор буряковий.

  01 Бер. 2017

  Спілка Пасічників приймає оптові замовлення, допомагає членам спілки в придбанні цукру за оптовими цінами. Замовлення формуються в районних організаціях. При відсутності районної організації, приймаються колективні замовлення. Тел. 099-507-67-09,          067-162-72-90,          073-023-21-67.

  читати далі...
 • Роль СМИ в разведении пчел Украины.

  12 Січ. 2017

  Роль СМИ в разведении пчел Украины. Доклад В.А. Гайдара на 25-летии возрождения журнала «Український Пасічник» За период независимости в Украине появились и выходят в свет ряд периодических печатных изданий, так или иначе связанных с отраслью пчеловодства, а именно (в хронологии их появления и с тиражом за последний год): — журналы: «Український Пасічник» (наш юбиляр ) »

  читати далі...
 • Азиатский шершень в Европе!

  12 Січ. 2017

  В Европе насчитывается 1590 видов инвазивных членистоногих, завезенных из других континентов и регионов мира. Экономический ущерб сельскому хозяйству, садоводству, а также здоровью людей и животных от пребывания этих пришельцев в Европе эксперты оценивают в 10 млрд. евро. Причем в эту сумму не включены расходы, связанные с введением карантинов, ущерб от ограничений на импорт продовольственных и »

  читати далі...
 • Выставка –ярмарка «Пчеловодство Слобожанщины 2017»

  10 Січ. 2017

  25 февраля 2017 года во Дворце Спорта «Локомотив» состоится выставка –ярмарка «Пчеловодство Слобожанщины 2017» В программе: выставка, продажа пчеловодного  инвентаря, оборудования, ветеринарных препаратов, литературы. Конкурс медоварения, дегустация меда. Апитерапия. Приглашаем Всех! Телефон для справок: 067-162-72-90, 099-507-67-09 Валентина Николаевна.

  читати далі...
 • З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

  31 Гру. 2016 читати далі...
 • Новорічна зустріч ГО «Спілка Пасічників Харківської Області.

  26 Гру. 2016

  23 грудня 2016 року в Старому Салтові на території бази відпочинку ім. Соіча відбулася зустріч бджолярів.   На зустрічі були присутні пасічники з багатьох районів Харківської області. Також гості з Дніпропетровської області, які приїхали щоб познайомитись з видатними пасічниками Харківської області, обмінятись інформацією, досвідом роботи , та обговорити проблемні і нагальні питання галузі бджільництва.   »

  читати далі...
 • 3 декабря 2016 года ушел из жизни Томах Ростислав Михайлович.

  09 Гру. 2016

  Выражаем соболезнования родным и близким покойного.

  читати далі...
 • Как обращаться с пчелами.

  29 Лис. 2016

  В отличии от других различных домашних животных, пчелы не знают своего хозяина, поэтому они никогда не прощают грубого отношения к себе со стороны пчеловода. От сюда стоит первостепенная и очень важная задача, научиться пчеловоду умело обращаться с пчелами. Признаки правильного обращения с пчелами. Необходимо не открывать без надобности улей, осматривать пчел в теплый и безветренный день, температура воздуха не »

  читати далі...
 • Удивительный мир пчел.

  29 Лис. 2016

  Удивительный мир пчел во все времена привлекал пристальное внимание человека. Многие люди, посвятившие свою жизнь работе с пчелами, говорят о том, что пчелы имеют притягательную силу. Стоит лишь ознакомиться с пчелиным укладом жизни, как он приобретает пленительный «магнетизм»: изумляет своей формой и содержанием, а затем появляется потребность углубить представления о мире пчел, понять и объяснить »

  читати далі...
 • Юрій Момот лікар апітерапевт.

  29 Лис. 2016

  Юрій Момот лікар апітерапевт.

  читати далі...
 • Липковатівський аграрний коледж у вищому господарському суді Києва.

  28 Лис. 2016 читати далі...
 • ГО «Спілка Пасічників Харківської Області» в Чугуєві.

  28 Лис. 2016

  Зібрання професіоналів та любителів пасічницької справи в місті Чугуїв.

  читати далі...
 • Как выбрать качественную вощину?

  25 Лис. 2016

   Как выбрать качественную вощину. В настоящее время очень актуальной проблемой, для пчеловодов, является качество вощины, так как от этого зависит скорость и качество отстройки сотов, увеличение производительности и защита пчелосемей от заражения гнильцовыми и другими заболеваниями.    

  читати далі...
 • «Курсы «МАШАВ» по обучению пчеловодов с 29.01.2017 по 19.02.2017 в Израиле!!!!

  23 Лис. 2016

  Курсы «МАШАВ» по обучению пчеловодов  с 29.01.2017 по 19.02.2017 в  Израиле!!!! Обратите внимание что заявки в посольстве принимают до 16.12.2016!!!! Подробная информация  на сайте! http://http://embassies.gov.il/kiev/mashav/Pages/MASHAVCourses2017.aspx

  читати далі...
 • Пасічники Харківської області в Баришівці на XIV Бджолярському крузі.

  18 Лис. 2016

  Пасічники Харківської області в Баришівці на XIV Бджолярському крузі.

  читати далі...
 • Пасічники в Польші

  02 Жов. 2016

  Українські пасічники у Польші на святкуванні «Дня Польського пасічника».

  читати далі...
 • XІV всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ»

  08 Вер. 2016

  1-2 жовтня 2016р., в таборі «Ювілейний» Баришівського р-ну традиційно відбудеться вже XІV всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ  КРУГ». Окрім святкування «медових обжинок” передбачені виставка обладнання і стендів, тематичні семінари: «Обладнання», «Технології пасічникування», «Хвороби бджіл», «Продукти бджільництва та медоваріння», «Апітерапія» з лекціями і виступами провідних вчених, пасічників, бджолиних ветеринарів, апітерапевтів, юристів, провідників громадських організацій, членів редакцій і головних редакторів часописів.,. Обмін »

  читати далі...
 • I Всеукраїнський фестиваль Молодого меду, який відбувся в Києві 27-28 серпня 2016 року!

  08 Вер. 2016

  Молодий мед — молоді пасічники — молода 25-річна Україна! Молоді пасічники вперше змагались між собою на Фестивалі молодого меду До 25-річчя незалежності України 27-28 серпня у Києві відбувся Перший всеукраїнський фестиваль молодого меду та турнір «Юний бджоляр», започаткований і проведений Спілкою пасічників України разом з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України. З метою підвищення »

  читати далі...
 • Балаклея. Пасічники.

  02 Сер. 2016

  Семінар з оснащення і обладнання кочової пасіки.

  читати далі...
 • VIII Весняне зібрання Бджолярського Кругу України

  17 Чер. 2016

  Зустріч пасічників в Харкові

  читати далі...
 • Бджолиний рій два дні переслідував автомобіль британця

  03 Чер. 2016

  Бджолиний рій протягом двох діб переслідував автомобіль Mitsubishi Outlander в місті Гейверфордвест, Уельс, Великобританія, після того, як бджолина матка оселилася в цьому транспортному засобі, повідомляє Metro. Рой налічував до 20 тисяч комах. Справитися з проблемою вдалося завдяки працівникові національного парку «Пемброкшир-Кост» Тому Мозеса, який виявив автомобіль з незвичайним ворухливим коричневим плямою на парковці. Мозес, будучи »

  читати далі...
 • Експерти і виробники меду погодили заходи зі сприяння експорту меду

  03 Чер. 2016

  Експерти, виробники і експортери меду обговорили і погодили заходи зі сприяння експорту меду, передає УНН з посиланням на прес-службу Госпродпотребслужби. Відзначається, що 1 червня в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи на прохання бджолярів, керівників підприємств з переробки меду і експортерів меду був проведений семінар-нарада щодо сприяння експорту меду. «В рамках семінару-наради »

  читати далі...