XІV всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ»

1-2 жовтня 2016р., в таборі «Ювілейний» Баришівського р-ну традиційно відбудеться вже XІV всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ  КРУГ».

Окрім святкування «медових обжинок” передбачені виставка обладнання і стендів, тематичні семінари: «Обладнання», «Технології пасічникування», «Хвороби бджіл», «Продукти бджільництва та медоваріння», «Апітерапія» з лекціями і виступами провідних вчених, пасічників, бджолиних ветеринарів, апітерапевтів, юристів, провідників громадських організацій, членів редакцій і головних редакторів часописів.,.

Обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань, консультації з фахівцями і пасічними авторитетами, демонстрація новинок, продукції, в т.ч. питних медів, медових пива і квасів, презентація і реалізація нових книг, видань і часописів, фільмів, фотографій, рекламних і пропагандистських матеріалів на продукти бджільництва…

Заїзд в табір з 30 вересня з 15-00 та зранку і жовтня. Початок організованої роботи за програмою з служби Божої і фотосесії о 12 годині і жовтня. Закінчення організованої роботи о 14.-00 в неділю 2 жовтня. Неформальне спілкування в п’ятницю ввечері і зранку в суботу (ввечері дружня вечеря) і до… Виходячи з цього, треба щоб було щось у торбі…

Тел. організаторів:

(097)739-34.-48 Ворона Анатолій Петрович, для формування порядку денного бажано записатись на виступи і повідомити їх тему до 29 вересня за тел. (098)400-27-42 або (050)164-88-52, Соломка Василь Олексійович («ДІД Василь»).